Elektroinstalace

Provádíme elektro-instalační činnost v bytových, nebytových prostorech, bytových družstev, kancelářích a zdravotnických prostorách. Dále také veškeré montáže osvětlení a technologických zařízení, elektroměrových rozvaděčů a další. Samozřejmé jsou také montáže hromosvodů, montáže na fotovoltaických systémech, montáže a nastavení bránových pohonů či opravy bazénových regulací.

Ilustrační foto.

POUŽIVANÉ MATERIÁLY
Pro instalace a montáže užíváme ověřených výrobců elektroinstalačních komponent a materiálů např.:
EATON, ABB,  Legrand, OEZ Letohrad, DCK Holoubkov, NOARK, PRAKAB,  KANLUX, KOPOS, Lucis

designové komponenty po domluvě s klienty

TECHNOLOGICKÉ POSTUPY
Při výkonu našich činností je vždy nejvyšší prioritou informovanost našich zákazníků k instalovaným zařízením, při dodržení všech daných předpisů a montážních návodů. Tuto činnost provádíme vždy s vysoce kvalifikovanými pracovníky.

 

Rychlý kontakt

+420 720 278 701
elarch@elarch.cz

Novinky
Zajímáme se o fotovoltaiku 2018!

V posledních "fotovoltaicky" klidných letech bez slušné výše podpory sledujeme, jak jsme v našich končinách vedeni k pomalému zavrhnutí těchto ekologicky-šetrných zdrojů. Poslední cenové rozhodnutí vydal Energetický regulační úřad loňského roku a to č. 9/2017 ze dne 20. prosince 2017které vzešlo v platnost od 1.ledna 2018, kterým se mění cenové rozhodnutí ERÚ č. 3/2017 a kterým se stanovuje podpora pro podporované zdroje energie.

Veškeré novinky také pravidelně přinášíme našim zákazníkům proto, aby přízeň možnosti využití sluneční energie nezůstala zastrčena v šuplíku, ale aby bylo možné dále instalovat FVE panely na výsluní střech našich rodinných domů a napomáhat udržitelnosti dnešního světa.


AMPÉR 2019

27. MEZINÁRODNÍ VELETRH
ELEKTROTECHNIKY, ENERGETIKY, AUTOMATIZACE,
KOMUNIKACE, OSVĚTLENÍ A ZABEZPEČENÍ

výstaviště BRNO 19-22.3.2019